Razer DeathAdder V2 Pro - WRL [2992]

Lisa ostukorvi
AsukohtSaadavustarneaeg
Arvutitarka
Vesse esindus2KOHAL
Magistrali esindus1KOHAL
Järveotsa klienditeenindus7+KOHAL
Tartu Raatuse esindus2KOHAL
Narva esindus1KOHAL
Kristiine esindus2KOHAL
Pärnu esindus1KOHAL
Lõunakeskus2KOHAL
Viimsi esindus1KOHAL
Rocca Al Mare esindus2KOHAL
Ülemiste esindus2KOHAL
tellitav5 tk1-3 tp
129.90€
Tavahind: 149.99€

Toote kirjeldus

8-nupuline juhtmevaba mängurihiir
Ülitäpne 20 000 dpi Razer Focus+ optiline sensor
Iseseisvalt seadistatavad nupud
Razer Chroma valgustus
Aku kestab kuni 120 tundi
RzQX bbfr MRRZ
TootekoodRZ01-03350100-R3G1
Ergonoomika, millele ei ole vastast
Razer DeathAdder seeria on juba üle kümne aasta olnud mängurite austatud hiireperekond. See on tõestanud end nii usaldusväärsuses, vastupidavuses kui kasutusmugavuses. Ka Razer DeathAdder V2 Pro säilitab klassikalise ergonoomilise kuju, mis on varasemate DeathAdder hiirte seas heakskiidetud. Selle mugav disain on loodud pikkadeks mängutundideks. Kuid uuendusena hülgab DeathAdder V2 Pro piirava juhtme ning pakub juhtmevaba mängunaudingut.

Razer™ HyperSpeed juhtmevaba tehnoloogia
25% kiirem kui ükski teine juhtmevaba tehnoloogia – tänu kiirele andmeedastusele ja sujuvale ühilduvusele ei erine see kuidagi juhtmega hiirest.. välja arvatud rohke liikumisvabaduse poolest. Kaherežiimiline disain võimaldab valida standardse 2,4 GHz (HyperSpeed Wireless) ja energiasäästliku Bluetooth ühenduse vahel.

Razer optiline lüliti & Razer Focus+ sensor
DeathAdder V2 Pro on varustatud teise generatsiooni Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapuna valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 20 000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Kombineerides need kaks Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

Kauakestev aku
Bluetooth režiimis kestab Razer DeathAdder V2 Pro aku kuni 120 tundi ning HyperSpeed Wireless režiimis kuni 70 tundi. Nii ei pea Sa kunagi mängu katkestama, et hiirt laadida.

Tipptasemel kerimisrullik
Razer DeathAdder V2 Pro kerimisrullik on optimeeritud sujuvaks kasutuseks. Tänu sellele saad sooritada hüppeid, relvavalikuid ja muid kerimisrullikule määratud ülesandeid veel täpsemalt ja kiiremalt.

5 mäluprofiili
Basilisk Ultimate'ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis vaid hetkega.

Kummeeritud küljed
Hiire kummeeritud küljed on osa selle korpusest, nii et need ei kooru kunagi maha. Naudi kindlamat haaret igas mängus.

8 programmeeritavat nuppu
DeathAdder V2 Pro on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire kaheksa nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

100% PTFE hiirejalad
Naudi sujuvat liuglemist ükskõik, millisel pinnal tänu hiirejalgadele, mis on valmistatud PTFE-materjalist, mida kasutatakse ka mittenakkuvatel pannidel.
Tootjagarantii2 aastat
« »
×