E-POOD JA TELLIMUSED
Avatud: 24H
Telefon: +372 601 1502 (E-R 9 - 17 va. riigipühad)
info@arvutitark.ee

HOOLDUS JA GARANTIIREMONT
Aadress: Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn
Avatud: E-R 8:30 - 17
Telefon: +372 601 1504
garantii@arvutitark.ee

ÜLEMISTE ESINDUS
Ülemiste keskus
Aadress: Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallinn
Avatud: E-L 10 - 21, P 10 - 19
Telefon: +372 609 9300
ylemiste@arvutitark.ee

VIIMSI ESINDUS
Viimsi Keskus
Aadress: Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald, 74001 Harjumaa
Avatud: E-L 10 - 21, P 10 - 19
Telefon: +372 601 2300
viimsi@arvutitark.ee

ROCCA AL MARE ESINDUS
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
Aadress: Paldiski mnt. 102, 13522 Tallinn
Avatud: E-L 10 - 21, P 10 - 19
Telefon: +372 601 1244
rocca@arvutitark.ee

MUSTAMÄE ESINDUS
Magistrali kaubanduskeskus
Aadress: Sõpruse pst 201, 13419 Tallinn
Avatud: E-L 10 - 20, P 10 - 18
Telefon: +372 622 9226
magistral@arvutitark.ee

LASNAMÄE ESINDUS
Vesse Maksimarket
Aadress: J. Smuuli tee 43, 11415 Tallinn
Avatud: E-R 10 - 20, L 10 - 19, P 10 - 17
Telefon: +372 622 9220
vesse@arvutitark.ee

KRISTIINE ESINDUS
Kristiine Kaubanduskeskus
Aadress: Endla 45, 10615 Tallinn
Avatud: E-L 10 - 21, P 10 - 19
Telefon: +372 602 8122
kristiine@arvutitark.ee

JÄRVEOTSA KLIENDITEENINDUS
Aadress: Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn
Avatud: E-R 8:30 - 17
Telefon: +372 601 1590
jarveotsa@arvutitark.ee

TARTU ESINDUS
Raatuse Ärikeskus
Aadress: Raatuse 20, 51009 Tartu
Avatud: E-R 10 - 20, L 10 - 18, P 10 - 16
Telefon: +372 733 0059
tartu@arvutitark.ee

LÕUNAKESKUSE ESINDUS
Lõunakeskus
Aadress: Ringtee 75, 50501 Tartu
Avatud: E-P 10 - 21
Telefon: +372 776 4550
lounakeskus@arvutitark.ee

PÄRNU ESINDUS
Port Artur 2 Kaubanduskeskus
Aadress: Lai 11, 80010 Pärnu
Avatud: E-L 10 - 20, P 10 - 18
Telefon: +372 447 9696
parnu@arvutitark.ee

NARVA ESINDUS
Fama Keskus
Aadress: Fama tn 10, 20303 Narva
Avatud: E-P 10 - 20
Telefon: +372 332 4004
narva@arvutitark.ee
« »
×